Dagmar Dvořaková

V salonu LA PROVENCE provádíme manikúru přírodní kosmetikou značky CUCCIO NATURALÉ.

Všechny nabízené produkty značky CUCCIO jsou vysoce kvalitní produkty přírodní kosmetiky z Toskánska vyrobeny z léčivých bylin a mořských produktů s příměsí organicky pěstovaného ovoce.logo_cuccio.gif

Tato manikúra je ideální zjemňující péče o normální až suchou pokožku rukou, zejména v zimním období, kdy ruce potřebují větší péčí a hydrataci pokožky.Kromě základního ošetření si můžete dopřát další procedury ke zkrášlení vašich rukou

Peeling– pomáhá odstranit odumřelé buňky pomocí mořské soli a dodá pokožce elasticitu hydrataci a potřebnou výživu

Maska a parafínový zábal – eliminuje problém suché pokožky a popraskaných rukou, regeneruje a vyživuje a je užitečným pomocníkem při chorobách kožního onemocnění, revma a pohybového aparátu.

c3c0e741aa8049e56269c85d9af619c8_shellacP – Shine – čistě přírodní technika úpravy přírodních nehtů.Nehty jsou ošetřeny speciální pastou z včelího vosku, mateří kašičky a hlinky křemičité. Poté jsou nehty doleštěny speciálním pudrem.Aplikací P – Shine dochází k prokrvení a zdravému růstu nehtů.

Masáž– nejstarší a nejoblíbenější regenerační procedura, která posiluje a regeneruje tělo a mysl. Důkladná masáž rukou dodá potřebnou elasticitu, zvláční pokožku a dokáže navodit pocit dobré nálady a pohody.

A nakonec po kompletní manikúře můžete vybrat ten správně barevný lak a nechat Vaše nehty proměnit ve šperk na Vašich rukou.

SHELLAC- dopřejte si špičkovou technologii úpravy lakování nehtů s trvanlivostí několika týdnů.Shellac je volba pro ty, kteří vyznávají velmi šetrné ošetření bez poškozenShellac Romantique Tag 6 1í přírodního nehtu.Slabé nehty budou pevné, tvrdé, ale přitom zůstanou pružné.Odstranění je velmi šetrné, bez poškození nehtu a trvá pouze pár minut.

Gelové nehty– jedna z možností jak upravit nehty dle přání zákaznice. Modeláž nehtů se provádí z estetického důvodu slabých a lámavých nehtů Pokud nemáte od přírody krásné nehty, změňte to, volte nehtovou modeláž.

Pro ty zákaznice, které mají raději gelovou modeláž nabízíme nezávadné a prověřené produkty zakoupené výhradně ve  velkoskladech s garancí nezávadnosti.

Vstupte do příjemného a klidného prostředí, kde zapomenete na stres a užijete si relaxační hodinku péče o Vaše ruce. Na setkání s Vámi se těší Dagmar – manikérka.ShellacLogo