Kosmetika

Kosmetika Phyris

Kosmetika  PHYRIS má efektivní složení, bezchybná, elegantní balení a vysoká úroveň inovace spolu se skutečným přibližováním se k zákazníkovi – to je jen část z toho, co můžete očekávat od exkluzivní značky PHYRIS.

Šikovně vymyšlený třífázový koncept ošetření PHYRIS je jasně před konvenčními metodami kosmetické péče. Aktivační preparáty Somi ve FÁZI 2 jsou obzvlášť významné, pro následnou FÁZI 3 – PÉČE, protože zvyšují její účinky, prodlužují její efekt a zvyšují její snášenlivost.

Produkty se vyrábí výlučně v Německu podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl.

phyris-640x300FÁZE 1 – ČIŠTĚNÍ

Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS je wellness zkušeností a rituálem, který je příjemnou a neoddělitelnou součástí moderního kosmetického sortimentu. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.

FÁZE 2 – AKTIVACE

PHYRIS ČINÍ KOSMETICKOU PÉČI MNOHEM EFEKTIVNĚJŠÍ.

SOMI Aplikace vybraných produktů SOMI ve FÁZI 2 – Aktivace – tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS. SOMI ve FÁZI 2 závisí od individuálního stavu pleti, jejího typu a potřeb a je vhodným esem do hry.

FÁZE 3 – PÉČE

PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Se širokou škálou individuálních produktů k ošetření pleti poskytuje PHYRIS celou řadu současných možností k ideální ochraně a péči vaší pleti, jako i efektivní boj s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Testy na zvířatech jsou tabu.

Liftingová masáž

Japonská liftingová masáž Kobido je jedna z nejúčinnějších metod přírodní léčby směřující ke zlepšení stavu pokožky a minimalizaci procesu stárnutí. Toto ošetření bylo vyvinuto s cílem zlepšit vaše zdraví a vitalitu s důrazem na prevenci, což je hlavní myšlenka tradiční východní medicíny.

Kobido masáž používá začlenění shiatsu pohybů a léčebných technik, které stimulují nervový systém v obličeji a kožní buňky. To všechno zlepšuje průtok krve a přívod kyslíku v pleti. A jak víte, zlepšení prokrvení pomáhá distribuovat živiny z částí těla a napomáhá odstraňovat toxiny a odumřelé kožní buňky.th_1361973341

Kobido masáž je prováděna velmi lehce s rychlými a hladivými pohyby, používá pestřejší a mnohem jemnější techniky, různé povrchové poštipy a vibrace, stejně jako hlubší tlakové hmaty. Mnoho technických rozdílů je patrno také v aplikaci při pohybu rukou a prstů. Masáž evokuje pocit tisíců motýlích křídel, které rychle a jemně létají po celém obličeji.
Na rozdíl od obličejové chirurgie, japonská masáž obličeje kobido nemá žádné škodlivé vedlejší účinky.

• Pomáhá růstu kolagenu
• Minimalizuje proces stárnutí
• Vyživuje pokožku obličeje
• Zlepšuje pružnost a zjemňuje pokožku obličeje
• Prokrvuje a zlepšuje vzhled
• Stimuluje tonus pleti
• Zlepšuje krevní oběh
• Pomáhá při migrénách a bolestech hlavy
• Podporuje relaxaci

Tuto masáž je možné aplikovat zcela odděleně nebo jako součást kosmetického ošetření.

A na závěr úžasné sérum z kyseliny hyaluronové:

Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a zároveň působí jako jejich mazivo. Časem se z pokožky postupně ztrácí. V kosmetice se využívá jako aktivní složka s výrazným účinkem na obnovu a hydrataci pleti. Velmi snadno proniká do pokožky, kde zvyšuje hydrataci a pružnost tkání. Posiluje mechanismy regenerace a přirozené ochrany pleti.Elements logo