Vítejte v Laprovence

Vítejte v salonu Laprovence, jsme mladý tým profesionálů v oblastech péče o vzhled a relaxaci Vašeho těla. Naše služby jsou určeny všem, co cítí potřebu si zlepšit jak vzhled, tak si i odpočinout a relaxovat při příjemné masáži+zabalu. Vstup

V našem salonu na Vás čeká příjemná obsluha, která se Vás ujme a udělá vše, pro Vaše pohodlí, abyste od nás odcházeli s příjemným pocitem, že jste si pro sebe dopřáli to nejlepší. Naším největším oceněním od Vás je, když se k nám budete pravidelně vracet a vždy budete odcházet s pocitem, že jste Salon Laprovence nenavštívili zbytečně, ale naopak, že Vám zde dali vše, co jste si přáli.

vstup 2Náš tým pracuje s nejlepším zbožím v péči o vlasy, vzhled, ale i používá nejmodernější trendy v oboru a pravidelně se účastníme různých kurzů, kde se učíme novým trendům v oboru.

Jako jedni z mála, máme v nabídce 3D střih, což jistě ocení především mladší generace. Nezapomínáme ani na starší generace a pro ně máme různé akce v podobě voucherů, které si může každý objednat.

kosmetika,masážeNáš tým je Vám k dispozici od pondělí do soboty a po domluvě jistě nebude problém se dohodnout i na případném čase mimo pracovní dobu.

Každá nevěsta chce v den své svatby vypadat co nejlépe, a proto zde máme v nabídce kompletní program, kde nevěsta bude po jeho absolvování vypadat jako ze žurnálu. V Salonu Laprevence se ji ujme vizážistka, kosmetička, manikérka ale i kadeřnice a ve spojení udělají vše pro naprosto dokonalý vzhled na ten nejkrásnější den v životě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>